اعلام حضور گسترده موسسات مهدوی در خدمت مومنانه

بسم الله الرحمن الرحیم

رهبر معظم انقلاب حفظه الله تعالی:
خدمت مؤمنانه‌ای را که در آستانه‌ِی ماه رمضان شروع شد باید رشد پیدا کند، سعی بشود نیازمندی از قلم نیفتد.
در این قضایای کرونا به طبقاتی از لحاظ زندگی و معیشت واقعاً ضربه خورد. طبقات ضعیف بلکه طبقات متوسّط؛ آن کاری که در آستانه‌ِی ماه رمضان شروع شد، آن خدمت مؤمنانه‌ای که همه در او شرکت کردند، خیلی کار باارزشی بود، توانست غمهای خانواده‌هایی را کم کند.
امروز هم معتقدم که این نهضت تعاون و احسان را مجدّداً مردم عزیز ما شروع کنند؛ البتّه قطع نشده لکن خب لازم است یک مقداری رشد پیدا کند، یک مقداری توسعه پیدا کند و بار دیگر فضای کشور را طراوت بدهید، کودکانی را شاد کنید، خانواده‌هایی را برخوردار کنید، پدر مادرهایی را از دغدغه‌ی معاش فرزندانشان نجات بدهید؛ این کاری است که مردم میتوانند بکنند. 22تیرماه 99

موسسات مهدوی با صدور اطلاعیه‌ای در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین، امام خامنه ای(مدظله العالی)؛ در برگزاری نهضت تعاون و احسان اعلام حضور می نمایند.

مشروح متن این‌اطلاعیه به شرح زیر است:

مسیر ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، بزرگراه تمدن سازی اسلامی است که از بعثت خاتم الانبیاء صلی الله علیه و آله و سلم ، آغاز شد و تا استقرار حاکمیت خاتم الاوصیاء ارواحنا لتراب مقدمه الفداء ادامه خواهد یافت.
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نیز نقطه عطفی در این شاهراه تمدن سازی می باشد. قرار نیست بار ایجاد تمدن نوین اسلامی صرفا بدوش حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه و آن 313یاور ویژه باشد و برای ایجاد آن دیگران دست به سینه بنشینند تا فرج محقق گردد.
ایجاد تمدن نوین اسلامی فرایندی است که از بعثت آغاز گردید؛ مجاهدت همه ی ائمه معصومین علیهم السلام، و تلاش های علما و متدینین را در طول قرن ها در پی داشت و اکنون با انقلاب اسلامی جلوه های تازه ای از آن چشم نواز شده است و انشاءالله در زمان ظهور موفور السرور حضرت بقیه الله الاعظم علیه السلام، به حد اعلای خود خواهد رسید.
نهضت تعاون و احسان نیز رسالتی خواهد بود بر دوش منتظران ظهور و رکنی اساسی است در تحقق تمدن نوین اسلامی تا رسیدن به وعده ی الهیِ ” لیظهره علی الدین کله”
ما مستبشران ظهور، منتظران فرج حضرت مهدی موعود علیه السلام و عاشقان آستان مولای غایب از نظرها، در لبیک به فرمان حضرت نایب المهدی ارواحنا فداه ، خامنه ای عزیز، در ادامه ی رزمایش عظیم مواسات، در نهضت تعاون و احسان، نهایت تلاش و همت خویش را به کار خواهیم گرفت تا در شرایط سخت امروز مستضعفی را مدد نموده و شادی و حلاوتی را به خانواده ای اهدا و شاید با همت منتظرانه گرهی از جامعه ی ایرانی زمینه ساز ظهور، باز کنیم.
دعای دائمی ما اتصال هرچه سریعتر این انقلاب با رهبری امام خامنه‌ای به انقلاب جهانی حضرت ولیعصرعجل الله تعالی فرجه الشریف است.

مجمع راهبردی اندیشه ی مهدویت