مرکز مجازی مهدویت

پایگاهی است چند منظوره که بستر سازی مناسبی را برای گردهمایی و تعاملات موعودگران درجهت زمینه سازی ظهور منجی آخر الزمان حضرت مهدی (عج) فراهم می آورد و در این زمینه بخش ها و گروه های گوناگونی مشغول فعالیت اند.

پورتال جامع مهدویت

شامل عناوینی از جمله: مخزن پرسش و پاسخ، مهدویت در اخبار و همچنین مقاله هایی در زمینه های مهدویت و مطالعات قرآنی، ادیان، فرق و مذاهب، آینده‌ پژوهی و …

مرکز تخصصی مهدویت

محتوایی در زمینه های شناخت سبز، رجعت، منتظر، آینده پژوهی، آخر الزمان، منجی در ادیان و آسیب شناسی ارائه داده است. همچنین نشریات مفیدی را می توان در این سایت مشاهده کرد.

موسسه فرهنگی موعود

این سایت مطالبی را به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی در زمینه های رابطه ی مهدویت با آخر الزمان، مطالعات فرهنگی در زمینه ی مهدویت، غرب و شیعیان، اخبار مهدوی، مجامع مخفی و … ارائه می دهد.

موسسه آینده روشن

مؤسسه آینده روشن با محوریت مهدویت و موعودگرائی به ارائه تحقیقات، تولید محتوی و محصولات فرهنگی و سمعی بصری، برگزاری همایش و نشست های تخصصی و همچنین انتشار کتاب و نشریات می پردازد.

مسجد مقدس جمکران

شامل بخشهایی با عناوین: امام مهدی (ع) در قرآن، در کلام معصومین، درباره امام زمان (عج)، توقعیات و سخنان امام مهدی (عج)، تصاویر و آثار هنری، امور فرهنگی مسجد جمکران، کتاب و مقاله، صوت، پرسش و پاسخ، پایگاهها و مؤسسات، انتشارات مسجد مقدس جمکران

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر

از سایت­های فعال مهدوی است و در بخش­های کتاب و مقاله، شبکه سلام، سخنرانی­ ها، فتنه وهابیت و … و به چهار زبان فارسی، انگلیسی، عربی و اردو مطالب با ارزشی ارائه کرده است.

پایگاه خبری ، اطلاع رسانی آرماگدون

در این سایت مطالبی در زمینه آخرالزمان، مهدویت و صهیونیزم، تشکیل گروه نقد فیلم و بازی های کامپیوتری و تولید بازی های مناسب در این خصوص، ارتباط با مؤسساتی که در زمینه مهدویت فعالیت دارند، برگزاری کارگاه های آموزشی، نمایشگاه های فرهنگی، همایش ها و نشست های تخصصی موجود است.

پایگاه خبری آینده روشن

این پایگاه خبری با رویکرد به موضوع هایی همچون آینده جهانی، موعود، مهدویت و دغدغه هایی هم چون عدالت گستری، مهرورزی، ظلم ستیزی و … و با ارائه شیوه های گوناگون خبر، گزارش نقلی و تصویری، گفت و گو، یادداشت، مقاله و نمایه خبرهایی را گزارش می دهد.

مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت

در این سایت می توان به مطالبی درباره ی عناوینی از جمله : کتابخانه – کتابشناسی – مقالات – موضوعات – مهدویت – احکام و مراجع مناجات – قرآن کریم – شیعه و تشیع دسترسی پیدا کرد.

موسسه منتظران منجی

به “تلاش برای بسط معنویت” و “گسترش فرهنگ سازنده انتظار” به عنوان اهداف اساسی خود می اندیشد. تعمیق معرفت دینی از طریق سخنرانی و برگزاری دوره های آموزشی، مشاوره های عقیدتی، اخلاقی و خانوادگی و عرضه محصولات فرهنگی، برای مبارزه با ناهنجاری های فکری اخلاقی و رفتاری و رشد فکری و فرهنگی آحاد جامعه و خانواده ها، اساسی ترین راهبردهای مؤسسه برای نیل به اهداف یاد شده است.

جنبش مصاف

سایت جنبش مصاف زیر نظر استاد رائفی پور فعالیت می کند. در این سایت میتوان مقالات، اطلاعات و بیانیه ها، مصاحبه ها، ادبیات، کلیپ های سخنرانی های استاد رائفی پور و … درباره ی مهدویت، آخر الزمان، شبهات مربوط به اهل البیت و … را مشاهده نمود.

عصر انتظار

در این سایت به طور تخصصی درباره ی مهدویت کار نشده است، اما بخشی با عنوان مهدویت در این سایت قرار داده شده است. همچنین می توان مجموعه فایل های لایه باز مرتبط به مهدویت را از این سایت تهیه کرد.

پایگاه خبری مهدوی پیروان موعود

هدف این گروه ، تبلیغ و پر رنگ کردن مسئله مهدویت در فضای مجازی برای مقابله با نیرنگ ها و خدعه های دشمن، برجسته کردن فرهنگ صحیح انتظار و معرفی حقیقی امام زمان (ع) به دور از ایجاد هرگونه شبهه و خرافه است. در این سایت بخش های تالار گفتمان، اخبار ایران و جهان و …نیز وجود دارد.