معرفی :

سایت اینترنتی مؤسسه فرهنگی هنری منتظران منجی « عجل الله تعالی فرجه الشریف »، به عنوان یك سازمان مردم نهاد و غیرانتفاعی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و غیر وابسته به سازمان یا تشكیلات خاص، با این اندیشه پا به عرصه وجود گذاشته است تا در آستانه دوازدهمین قرن غیبت حضرت حجت « علیه السلام » و در كنار فعالیتهای ارزنده سایر افراد و تشكیلات همسو نقش سازنده خود را ایفا كند.

مؤسسه فرهنگی هنری منتظران منجی با این چشم انداز و با این باور كه رفع تمام مشكلات زندگی بشر و انحرافات پیش روی آن در گرو پناه بردن بشر به دامن پُر مهر امام معصوم « علیه السلام » است به “تلاش برای بسط معنویت” و “گسترش فرهنگ سازنده انتظار” به عنوان اهداف اساسی خود می اندیشد. تعمیق معرفت دینی از طریق سخنرانی و برگزاری دوره های آموزشی، مشاوره های عقیدتی، اخلاقی و خانوادگی و عرضه محصولات فرهنگی، برای مبارزه با ناهنجاری های فكری اخلاقی و رفتاری و رشد فكری و فرهنگی آحاد جامعه و خانواده ها، اساسی ترین راهبردهای مؤسسه برای نیل به اهداف یاد شده است.

این موسسه از ابتدای تأسیس خود در سال 1383 با توكل به خداوند سبحان و توسل به ارواح مقدسه ائمه معصومین « علیهم السلام » و استعانت از ساحت مقدس حضرت ولی عصر « علیه السلام » با یاری جمعی از داوطلبان افتخاری كه به اشكال مختلف به این مؤسسه مساعدت نموده اند سعی در توسعه دامنه تاثیر گذاری، تنوع محصولات و تعداد مخاطبین خود در قالب اهداف و راهبردهای خود داشته و تلاش كرده است به نوبه خود “همدلی” و “وفای به عهد” شیعیان حضرت صاحب الامر « علیه السلام » كه مورد تاكید آن وجود مقدس است را ترویج دهد.

 

نشانی موسسه :

استان تهران، شهر ری، میدان حضرت عبدالعظیم، خیابان قم، نرسیده به میدان فرمانداری، خیابان شهید کاشانی، کوچه شهید سید برزگر، پلاک 13


آدرس پایگاه اینترنتی :

www.montazer.ir