اخباراخبار مجمع

رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تمام فعالیت های فرهنگی ما باید با محوریت حضرت مهدی (عج) انجام شود.

حجت الاسلام محمد قمی در دومین اجلاسیه بین المللی فعالان مهدوی که در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد؛ با اشاره به تلاش این سازمان برای در اختیار گذاشتن امکانات دولتی به مجموعه های فرهنگی اعم از چاپ، نشر و … برای ایجاد زمینه سازی برای ظهور، بیان کرد: وقتی امکانات در اختیار مجموعه های فرهنگی گذاشته شود در این زمینه موفق تر عمل خواهیم کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: عده ای از مجموعه ها به صورت مستقیم بر موضوع مهدویت متمرکز هستند و ما در تلاش هستیم تا تمام فعالیت های مجموعه ها با رویکرد مهدویت و ترویج فرهنگ مهدوی صورت گیرد.

وی عنوان کرد: اگر بخواهیم فعالیت های مجموعه ها با محوریت مهدویت انجام شود باید سازمان تبلیغات بیش از پیش در این زمینه ورود پیدا کند.

حجت الاسلام قمی با بیان اینکه حدود ۱۰۰ هزار هیئت مذهبی در کشور ثبت شده است و حدود ۱۰ هزار مجموعه قرانی فعال در کشور هستند؛ گفت: باید فعالیت این هیئت ها و مجموعه های قرانی با محوریت مهدویت باشد البته سازمان تبلیغات در این خصوص برنامه هایی در نظر گرفته است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بابیان اینکه همه فعالیت های فرهنگی ما باید با محوریت مهدویت انجام شود،اظهارداشت:برای ترویج فرهنگ مهدویت باید در سریال ها و فیلم های سینمایی رد پای فرهنگ مهدوی به وضوح مشاهده شود.