اخبار مهدویت

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج از برگزاری دوره‌های مسیر مهدویت با محوریت شناخت امام زمان(عج) در فرهنگسراهای این شهر خبر داد.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج با اشاره به اهمیت موضوع شناخت حضرت حجت(عج) و مسیر مهدویت، اظهار داشت: برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گام برداشتن در مسیر تحقق اهداف عالی نظام و همچنین رسیدن به آرمان‌های اسلامی باید با شناخت بیش از پیش الگوهای زندگی مهدوی در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: شیوه زندگی خانواده‌ها و دیگر اقشار جامعه با الگوگیری از فرهنگ مهدویت مورد ارتقا می‌یابد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج با بیان اینکه عدالت محوری، زندگی مسالمت آمیز و برابر، وحدت و مقابله با فتنهها از اساسی ترین نکاتی است که باید به آن اهتمام داشت،بیان کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با همکاری بنیاد مهدویت استان البرز، دوره‌های مسیر مهدویت با محوریت شناخت امام زمان(عج) در فرهنگسراهای شهر کرج برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه در این راه نیازمند مشارکت دیگر دستگاه‌های فرهنگی استان البرز هستیم،عنوان کرد: امیدوارم با همکاری کلیه مجموعه‌های متولی با تشکیل این نشست‌ها و دوره‌های آموزشی به اهدافی مانند ایجاد شبکه‌های ارتباطی بین مردم و شهروندان و گسترش فرهنگ مهدوی، تقویت شناخت خانواده‌ها به‌ویژه نسل جوان و در سطح جامعه به عدالت محوری حقیقی دست پیدا کنیم.