اخبار مهدویت

به گزارش خبرنگار گروه مهدویت و غدیر خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین «رضاعلی عزیزی»، دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان خراسان رضوی روز پنجشنبه، 16 آبان ماه دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

«حسین ظریف منش»، مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر در پیامی درگذشت این عالم فرهیخته و روحانی مبارز را تسلیت گفته است.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ؛ درگذشت جانسوز حجت الاسلام و المسلمین حاج رضا علی عزیزی، دبیر محترم بنیاد بین المللی غدیر در استان خراسان رضوی را حضور همه دبیران محترم اجرایی، معاونین بنیاد و همکاران عزیز  تسلیت عرض می نمایم.

رحلت این برادر مومن و مجاهد و دلباخته به اهل بیت عصمت و طهارت و سختکوش در عرصه غدیر و مهدویت برای  همه برادران همکار و همراه در بنیاد موجب اندوه و تاثر است.

آن عزیز سفرکرده خدمتگزاری به ساحت مقدس امیرالمومنین (علیه السلام ) را لطف و نعمت الهی می دانست عاشقانه و خالصانه در خدمت غدیر بود. با متانت، دلسوزی و ابتکار کارها را به پیش می برد و قلم و قدم او در راه خدمت به غدیر، مهدویت و آستان مقدس رضوی تلاشی درخور تحسین را رقم می زد .

از خداوند تعالی برای آن عزیز  و مادر بزرگوارش (که چند روز گذشته به رحمت خدا رفته است) مغفرت و برای خانواده محترم و گرامی اش صبر و اجر مسالت می نماییم.»

این گزارش می افزاید: حجت الاسلام عزیزی از نیروهای  آتش به اختیار ولایت، بنیان گذار ستاد مردمی غدیر در مشهد مقدس، بنیان گذار ستاد مردمی مهدویت و احیاگر عید مباهله در شرق کشور بود و همواره بر کار هدفمند و تخصصی تاکید داشته و خود نیز عامل به این شیوه بود.

آن مرحوم بدون چشمداشت و دریافت حق الزحمه بیش از ۱۰ سال بار این مسئولیت خطیر را در استان خراسان رضوی بر عهده داشت و بسیار متواضع، متخصص، سختکوش، مردمی و جوانگرا در امور محوله بود.

پیکر وی روز جمعه، 17 آبان ماه از حرم مطهر رضوی با حضور چهره هایی همچون آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه تشییع و پس از اقامه نماز توسط آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد بر آن رهسپار خانه ابدی شد.