اخبار مجمع

آیت الله کاظم صدیقی در جمع فعالین فضای مجازی مجمع راهبردی اندیشه مهدویت گفت: انقلاب ما در زمانی که به ثمر رسید، در نوع خود بی نظیر، بزرگ و بسیار تاثیر گذار در جهان بود، اما مستکبران عالم نگذاشتند لذت شیرینی این انقلاب در کام ما قرار گیرد و با دسیسه ها و اقدامات خصمانه میخواستند مانع تحقق این حرکت عظیم  گردنند که پس از ناکام ماندند در این راه، جنگ ۸ ساله را به ما تحمیل نمودند که نه تنها عده ی دشمن و یاری کننده های آن فراوان بود، بلکه از لحاظ تسلیحات نیز دست آنها خیلی جلوتر از ما بود، ولی بحول و قوه الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) از این امتحانات بزرگ، سربلند بیرون آمدیم.

رئیس شورای سیاستگذاری مجمع راهبردی اندیشه مهدویت بیان داشتند: متاسفانه در چند سال اخیر انقلاب، فعالیت های خودجوش مردمی همانند دهه اول انقلاب بروز و ظهور زیادی ندارد و کاهش پیدا کرده، که امیدواریم در دهه پیش رو از این حالت منفعل خارج گردد و بر طبق نگاه مقام معظم رهبری همین شما جوانان هستید که باید این انفعال را به حرکت و پویایی تبدیل نمائید و پیشگام در تحقق گام دوم انقلاب باشید.

ایشان در جمع اعضای فنی و محتوایی وبسایت مجمع افزودند: باید تمام عزم و تلاش خود را برای تحقق فرج امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به کار بگیرید. راهی را که شهیدان انقلاب با خونشان ایجاد نمودند، تداوم ببخشید و پیش بروید و با عزم بیشتر و انجام خلاقیت مسیر رسیدن به فرج را هموار و کوتاه نمائید.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور اظهار داشت :نکته ای که باید همه به آن توجه داشته باشیم آن است که ما باید در این راه بندگی کنیم نه خودنمایی، لذا با این تفکر تمام حرکتهایمان باید همراه با بندگی و ایثار باشد.

در این دیدار آقایان علی رضازاده رئیس هیئت مدیره مجمع راهبردی اندیشه مهدویت، سیدعبدالله ارجائی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی و غلامحسین صفایی مسئول اجتماع منتظران و همچنین سرکار خانم مهدوی مدیر محتوایی سایت مجمع راهبردی اندیشه مهدویت گزارشهایی از فعالیتهای مهدوی صورت گرفته، ارائه نمودند.

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. موارد ستاره دار الزامی می باشد

Post comment